Zábavné centrum

Nachádza sa v priestoroch reštaurácie na poschodí so samostatným barom. V našom zábavnom centre sú umiestnené dva biliardové stoly, dve bowlingové dráhy, stolný futbal a vzdušný hokej. V zábavnom centre je kapacita miest na sedenie pre 34 osôb. Občerstvenie si môžete objednať priamo v bare zábavného centra alebo cez zvonček priamo z barovému pultu reštaurácie.

Počas hry môžete sledovať na TV športové, hudobné alebo iné programy podľa Vášho želania.

Prevádzková doba zábavného centra je denne od 10:00 hod do 22:00 hod. 

Prenájom zábavného centra komplet …………………..…..60 €/hod vrátane všetkých hier

Kontakt 041/5693621  

Cenník

Bowling

Pre príjemné využitie Vášho voľného času Vám ponúkame dve bowlingové dráhy . Hru je možné sledovať aj z priestorov vedľa dráhy, kde si môžete dopriať zo širokej ponuky alkoholických i nealkoholických nápojov a samozrejme vybrať si z bohatej ponuky naších jedál. 

Dráhy sú vybavené aickými stavačmi kolkov. Každý hráč si môže navoliť na ovládacom paneli vlastné nastavenie. Vyhodnocovanie Vám zabezpečí systém BMS II. Pre skutočný zážitok z hry Vám ponúkame aj využitie profi-obuvi. Veľmi pekná je večerná hra s UV osvetlením dráhy a kolkov. Pre deti sú k dispozícií gule o veľkosti 6 a váhe 3kg. Dráha je postavená pre kapacitu až 10 hráčov, ale pre rýchlu a zábavnú hru odporúčame 4 až 6 hráčov na čo je tiež prispôsobená kapacita miest k odpočinku a občerstveniu.

 
Pravidlá bowlingu.pdf (83Kb)

Kalendár obsadenosti

 

Biliard

Máme pre Vás pripravené dva nové biliardové stoly. Sú pre Vás k dispozícií tága, ale samozrejme je možné si priniesť i svoje vlastné tágo. Biliardová herňa je opticky oddelená od bowlingových dráh a vytvára pokojné a pohodlné prostredie pre hru. Pritom je v dosahu baru a zákazník je v stálom styku s obsluhou. Pri biliardových stoloch sa nachádzajú štyri miesta k odpočinku a samozrejme aj Vášmu občerstveniu počas hry.

Pravidlá biliardu.pdf (378Kb)

 

Stolný futbal - Calcetto

V priestoroch zábavného centra sa nachádza aj stolný futbal - calcetto (kalčeto). Futbalový stôl má osvetlenie hracej plochy s bezpečnostným nerozbitným sklom. Každý tím, alebo jednotlivec má k dispozícii štyri tyče, ktorými ovláda figúrky. Každá tyč ovláda jednu časť herného poľa ,prvá brankára, druhá obranu, tretia stred poľa a štvrtá útočníkov. Ak proti sebe hrajú jednotlivci, každý z nich ovláda všetky svoje štyri tyče. Figúrky futbalových tímov sú odlíšené farbou. Ak proti sebe hrajú dvojice, jeden spoluhráč ovláda brankára a obranu, druhý stredné pole a útok. Loptičky sa cez štrbinu v strede stola vhadzujú na vyznačené miesto medzi súpermi. Cieľom je dostať ju do súperovej bránky. Keďže je k dispozícii 10 loptičiek, vyhráva tím, ktorý ako prvý dosiahne 6 zásahov do súperovej bránky. Zápas môže skončiť aj remízou. Ak sa hrá na vyraďovanie, nasledujú penalty.


Pravidlá stolného futbalu.pdf (103Kb)

 

Air Hockey - Vzdušný hokej

Vzdušný hokej má samostatné osvetlenie aj ozvučenie. Hraciu plochu tvorí oceľová tabuľa s malými otvormi, ktoré slúžia na vháňanie vzduchu na hraciu plochu. Vďaka prúdeniu vzduchu hrací puk dosahuje veľkú rýchlosť bez trenia. Vzdušný hokej je určený pre dvoch hráčov. Hráči musia pomocou „strkátka“ dostať puk do súperovej bránky. Keď puk spadne do bránky dostáva hráč bod. Víťaz je ten, kto prvý dosiahne určený počet bodov alebo v danom časovom intervale bude mať viac bodov. Rýchla adrenalínová hra pre všetky generácie, pri ktorej si vyskúšate svoju rýchlosť a postreh a zažijete veľa zábavy.

Tanečné zábavy

 

Počas hlavnej zimnej a letnej sezóny organizujeme tanečné zábavy so živou hudbou v štýle country a oldies. Program tanečných zábav nájdete na našej webovej stránke v aktualitách. K dispozícii je priestranný tanečný parket, veľkoplošná videoprojekcia, svetelný park a kvalitné ozvučenie. Vstup na zábavu je voľný.

Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že budete spokojní a v priebehu zábavy sa odreagujete a zabudnete na každodenné starosti!